+48 605 764 674 +48 52 510 80 89 biuro@hurtowniatechniczna.pl
Ochronna Płyta Gumowa

Ochronna płyta gumowa – gumowe formatki na wymiar

Gumowe okłady ochronne na ściany, posadzki i podłogi. Trudnościeralna guma cięta na wymiar, odporna na warunki atmosferyczne i ścieranie. Guma na filary, ściany, słupy, podłogi i stoły warsztatowe. Szeroki wybór. Sprawdź!

Guma SBR to guma ogólnego przeznaczenia stosowana wszędzie w warunkach neutralnych. Guma SBR jest odporna na ścieranie i zginanie. Odpowiednie grubości dobrze przylegają do powierzchni płaskich. Natomiast odpowiednio grube płyty są sztywne i twarde.

 

Potrzebujesz ochronną płytę gumową – zadzwoń 797 129 714

 

Ochronne maty gumowe – specyfikacja gumy SBR

  • Dostępne grubości: 3, 5, 8, 10, 12, 15, 20, 30, 40, 50 [mm]
  • Maksymalna szerokość rolki 1200 mm (tolerancja +/- 30 mm)
  • Dostępny kolor: czarny
  • Twardość w skali Sh: od 40°Sh do 85°Sh
  • Długość rolki: Od 5 do 10 metrów (możliwe jest zamówienie rolki dłuższej niż 10 metrów)
  • Temperatura kruchości: od -30°C do +70°C
  • Wzmocnienia: W naszej ofercie posiadamy płyty z gumy litej oraz z jedną lub dwoma przekładkami

Ochronna płyta gumowa oferta

Płyty gumowe możecie Państwo zamówić w dowolnych wymiarach. Każdą matę gumową może dociąć pod podany przez Państwa wymiar. Posiadamy swoje magazyny i zakłady w strategicznych miejscach w Polsce, dzięki czemu dostawa towaru do Państwa firmy będzie odbywała się niezwykle krótko. Ochronna płyta gumowa Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice i wiele innych miast, większych oraz mniejszych do których jesteśmy w stanie dowieźć zamówione produkty.

Wykwalifikowana kadra umożliwia nam bardzo elastyczne podejście do każdego zlecenia, dlatego możemy docinać nawet niestandardowe zabezpieczenia z gumy – odbojnice.

Tel. kontaktowy 797 129 714

Jesteśmy w stanie dopasować się do klienta i spełnić jego największe oczekiwania. Dla nas nierozwiązywalne problemy nie istnieją, zawsze znajdziemy jakieś rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym

NAPISZ guma@hurtowniatechniczna.pl lub ZADZWOŃ 797 129 714

 

Ochronna płyta gumowa Warszawa

Kontaktując się z nami możesz być pewny, że zostaniesz profesjonalnie obsłużony a ofertę dostaniesz w maksymalnie 30 minut. Zapraszamy do kontaktu. Naszym głównym rynkiem jest województwo Mazowieckie oraz Warszawa. Wysyłka w centralny region Polski to 24 h.