+48 605 764 674 +48 52 511 86 45 biuro@hurtowniatechniczna.pl

Płyta gumowa ogólnego zastosowania

Płyta gumowa olejoodporna

Płyta gumowa odporna na warunki atmosferyczne

Udostępniamy w naszym sklepie trzy rodzaje płyt gumowych: olejoodporne, niepodatne na czynniki atmosferyczne oraz płyty do ogólnego zastosowania. Charakteryzują się one odmiennymi parametrami i przeznaczeniem, ale wszystkie są tak samo trwałe.

 

 

Czytaj więcej

Płyty gumowe są odporne na działanie większości środków chemicznych, dzięki czemu można na nich zastosować dodatkowe powłoki antyadhezyjne lub wosk antyozonowy. Są wystarczająco wytrzymałe, aby nie niszczyć się w temperaturze sięgającej nawet 70° C, a niektóre przetrwają nawet 100° C. Płyty gumowe Nadają się więc do użytkowania zarówno w przemyśle (np. jako mata antywibracyjna), jak i transporcie czy budownictwie, zwiększając bezpieczeństwo pracy.

Posiadamy płyty w różnych rozmiarach i o różnej grubości. Przykładowa szerokość rolki to 1,2 m. Wszystkie są w uniwersalnym czarnym kolorze. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych płytami gumowymi. Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące sprzedawanych produktów.