+48 605 764 674 +48 52 511 86 45 biuro@hurtowniatechniczna.pl

Poliamid PA6 i PA6G

Poliacetal POM C

PET

PE 1000

Polipropylen – PP

PTFE

PEEK

Tekstolit

Płyty z tworzyw sztucznych są bardzo popularne ze względu na szerokie zastosowanie. Zakres możliwości jest na tyle duży, że korzystają z nich zarówno branże budowlane czy reklamowe, jak i różne gałęzie przemysłu. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi propozycjami w tym zakresie.

Jeśli mają to być dobre płyty z tworzyw sztucznych cennik powinien to odzwierciedlać. Nasze produkty są przygotowywane w taki sposób, aby nie pozostawiały wątpliwości co do jakości. Jednocześnie dbamy o to, by cena pozostawała na konkurencyjnym poziomie. Z tego względu można znaleźć u nas płyty w stosunkowo niskiej cenie, dającej pewność dobrego wykonania.

 

 

 

Czytaj więcej

Zaletami płyt z tworzyw sztucznych są:

– trwałość

– lekkość

– odporność na czynniki atmosferyczne

– szybki i prosty montaż

W przypadku cennika płyt z tworzyw sztucznych warto także podkreślić, że są one tańsze od innych materiałów. Dlatego są one często pierwszym wyborem, gdy chodzi o podjęcie decyzji odnośnie zastosowanego rodzaju płyt. Jako tańsza opcja pozostają bezkonkurencyjne w wielu przypadkach. Nie ustępują także pod kątem wyglądu – są estetyczne i długo utrzymują swój pierwotny wygląd, są też niewymagające w konserwacji, co przedłuża czas ich eksploatacji.

Inną ważną cechą płyt z tworzyw sztucznych jest ich wysoka zdolność do obróbki. Z łatwością poddają się wszystkim czynnościom mającym na celu zmienić ich kształt, rozmiar lub inne parametry. Są całkowicie modyfikowalne. Dodatkowo nie ulegają szybko urazom mechanicznym ani procesowi starzenia się materiałów.

Posiadamy płyty z tworzyw sztucznych: poliamidowe (PA6, PA6-G), poliacetalowe, polipropylenowe, PET, PE 1000, PTFE, PEEK oraz tekstolitowe.

 

Jeśli interesują Cię sprawdzone płyty z tworzyw sztucznych cennik oferowany przez naszą firmę z pewnością zwróci uwagę. Gwarantujemy niskie ceny i wysoką jakość wykonania. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat proponowanych przez nas produktów, włącznie z indywidualnym cennikiem płyt z tworzyw sztucznych.