+48 605 764 674 +48 52 510 80 89 biuro@hurtowniatechniczna.pl

Wąż PCV do powietrza – standard:

Elastyczny wąż PCV do powietrza. Wykonany z PCV. Wąż przeznaczony jest do tłoczenia sprężonego powietrza o ciśnieniu roboczym 1,5 MPa. Wąż może pracować w temperaturze od -40°C do 70°C. Poprzez zastosowanie odpowiednich i sprawdzonych materiałów, nasz wąż PCV do powietrza jest przystosowany do pracy w różnych warunkach. Wytrzymałe PCV oraz innowacyjna konstrukcja sprawiają, że nasze węże są zawsze krok przed konkurencją.

Wąż PCV do powietrza znajdujący się w naszej ofercie pochodzi tylko i wyłącznie od zaufanego producenta. Kupując masz pewność, że nie kupujesz taniego zastępnika, pochodzącego z dalekiego importu. 

 

Wąż PCV do powietrza – dostępne średnice: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm

Wąż do powietrza PCV – strong:

Elastyczny wąż do powietrza PCV – strong przeznaczony do tłoczenia sprężonego powietrza do 2 MPa, a temperatura robocza wynosi od -40°C do +70°C. Dzięki swojej budowie oraz dodatkowemu wzmocnieniu wąż jest wytrzymalszy i przeznaczony do przesyłu powietrza o wyższym ciśnieniu niż standardowy wąż PCV do powietrza. Najwyższa jakość wykonania i materiałów sprawia, że nasz wąż jest bezawaryjny i bardzo wytrzymały podczas pracy nawet w ciężkich warunkach.

POLSKA PRODUKCJA

Wąż PCV do powietrza – dostępne średnice: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm

Wąż spiralny do powietrza + szybkozłączki:

Wąż przeznaczony do przesyłu powietrza lub sprężonego powietrza do 12 bar. Wąż wykonany jest z najwyższej jakości poliuretanu, a technologia FLEX zapobiega załamaniom węża, dzięki czemu wąż zapewnia nieprzerwany przepływ powietrza. Warstwa zewnętrzna jest odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne.

Dostępne średnice: 8 mm, 10 mm, 12 mm

Dostępne długości przewodów: 5 m, 10 m, 15 m

Rodzaj końcówki: Szybkozłączka 1/4″